Szeroki zakres specjalizacji

Nasza kancelaria adwokacka w Mińsku Mazowieckim udziela pomocy prawnej firmom oraz Klientom Indywidualnym. Pomagamy w sprawach obejmujących różne gałęzie prawa, a nasi prawnicy z wieloletnim doświadczeniem chętnie doradzą i odpowiedzą na każde pytanie.

Windykacja Mińsk Mazowiecki

Windykacja

W bezpieczny i skuteczny sposób pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Nasi prawnicy z Warszawy oraz Mińska Mazowieckiego przygotują dla Ciebie wszelkie niezbędne dokumenty windykacyjne, w tym profesjonalne wezwanie do zapłaty oraz stosowne pisma procesowe.

Wyręczymy Cię w kontakcie z dłużnikiem i pomożemy na każdym etapie windykacji. Opracujemy program spłaty zadłużenia i wyegzekwujemy go na dłużniku. Będziemy reprezentować Cię przez sądem, także zabezpieczymy Twoje wierzytelności i wspomożemy komornika w czynnościach egzekucyjnych.

więcej
Mińsk Mazowiecki Dział Spadku

Dział spadku

Nasza grupa adwokatów z Warszawy i Mińska Mazowieckiego zapewni Ci pomoc oraz wsparcie w postępowaniu spadkowym. Dzięki doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy prawnej którą posiadamy, pozwolimy Ci uzyskać satysfakcjonujący podział masy spadkowej między spadkobiercami.

Zadbamy o to, by był on zgodny z wolą spadkobiercy i jednocześnie nie naruszał prawa spadkowego. Doradzimy zarówno w pozasądowym dziale spadku, jak również w postępowaniu przed sądem.

więcej

Podział majątku

Pomożemy Ci w sprawie dotyczącej podziału wspólnego majątku małżonków. Nasza kancelaria prawna w Warszawie i w Mińsku Mazowieckim świadczy kompleksową pomoc prawną w przypadku podziału majątku na drodze sądowej oraz umownej.

Postaramy się, by postępowanie przebiegło w możliwie najszybszym czasie oraz by wydana przez sąd decyzja uwzględniała Twój interes.

więcej
Obrót nieruchomościami prawnik Mińska Mazowiecki

Obrót nieruchomościami

Udzielimy wsparcia prawnego w sprawach związanych z obrotem nieruchomościami. Nasi doświadczeni prawnicy z Warszawy i Mińska Mazowieckiego dokładnie przeanalizują stan prawny nieruchomości, dokumenty oraz umowy niezbędne do ich zakupu.

Zapewnimy Ci asystę przy zakupie lub najmie nieruchomości, a także będziemy reprezentować Cię w postępowaniach procesowych i nieprocesowych przed sądami polubownymi oraz powszechnymi różnych instancji.

więcej
Pisma prawne Mińsk Mazowiecki

Przygotowanie pism

Zespół naszych adwokatów z Mińska przygotuje dla Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty, w tym pisma sądowe, pozwy, apelacje, skargi kasacyjne, skargi w postępowaniu administracyjnym, opinie, odwołania od decyzji administracyjnych oraz opinie prawne.

Wybierając nasze usługi możesz być pewny tego, że Twoje pismo zostanie przygotowane przez doświadczonego prawnika.

więcej
Postępowanie egzekucyjne Mińsk Mazowiecki

Postępowania egzekucyjne

Pomoc Kancelarii Adwokackiej Radosław Domalewski obejmuje windykację polubowną i sądową. Asystujemy w trakcie negocjacji z dłużnikami oraz możemy reprezentować Cię przed sądem w postępowaniu egzekucyjnym.

Zrobimy wszystko, by windykacja komornicza doszła do skutku oraz byś otrzymał swoje wierzytelności w jak najszybszym czasie.

więcej

Porady prawne
Mińsk Mazowiecki

kancelaria adwokacka

Skontaktuj się z nami, jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy dla naszych klientów. Na maile odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 24h. W przypadku stałej obsługi prawnej jesteśmy dostępni również w niestandardowym wymiarze godzin.

+48 22 629 03 32

Wsparcie prawne dla firm

Wspieramy firmy we wszystkich rodzajach postępowań sądowych, chroniąc ich interes, a także uczestniczymy w negocjacjach i mediacjach. Ofertę kierujemy zarówno do małych firm jak również, dużych przedsiębiorstw i korporacji.

15 specjalistów do Twojej dyspozycji

zobacz zespół

15