Prawnicy z doświadczeniem

Kancelaria Adwokacka Radosław Domalewski od kilkunastu lat aktywnie działa na rynku, oferując pomoc prawną firmom oraz klientom indywidualnym na terenie Mińska Mazowieckiego.

Od 2008 roku uczestniczymy w setkach spraw sądowych rocznie i udzielamy wsparcia prawnego dziesiątkom klientów biznesowych z Mińska Mazowieckiego oraz innych zakątków Polski.

Naszą działalność rozpoczynaliśmy w Mińsku Mazowieckim, gdzie w ciągu kilku lat zdobyliśmy zaufanie największych podmiotów działających na rynku.

Dynamiczny rozwój od jednoosobowej działalności do dużej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie, w tym połączenie z doświadczonym adwokatem Pawłem Derlikowskim sprawiło, że obecnie jesteśmy w stanie udzielić profesjonalnego wsparcia prawnego na różnych polach prawa.

Szeroki zakres działań

Nasz zespół składa się z adwokatów oraz radców prawnych specjalizujących się w wielu różnorodnych dziedzinach. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wieloletniej praktyce naszych pracowników, jesteśmy w stanie pomóc nawet przy najtrudniejszych sprawach.

sprawdź nasz zespół

pełna dyskrecja

Tajemnice naszego klienta są naszymi tajemnicami.

opieka nad sprawą

Swoją pracę wykonujemy z pasją - dbamy o wszystkie szczegóły i pomagamy klientom wielowątkowo.

Nasza kancelaria prawna ma główną siedzibę w Warszawie, ale działalność prowadzimy również w innych miastach – w szczególności w rodzinnym mieście adwokata Radosława Domalewskiego tj.w Mińsku Mazowieckim oraz w Siedlcach.

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Adwokacka Radosław Domalewski
plac Kilińskiego 4/lok. 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki

+48 22 629 03 32

zapraszamy do kontaktu

office@legalalliance.pl

napisz do nas

formularz kontaktowy