Zespół Kancelarii

Zespół Kancelarii Adwokackiej Radosław Domalewski składa się ze specjalistów, którzy od wielu lat aktywnie doradzają i wspierają naszych Klientów w kwestiach prawnych.

Każdy z naszych prawników prowadzi sprawy powiązane ze swoimi specjalizacjami. Udzielamy porad prawnych zarówno dla przedsiębiorców, spółek jak i osób fizycznych.

Adwokat Filip Domagalski

Paweł Derlikowski

adwokat, posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej zarówno polskich, jak i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Reprezentuje przedsiębiorców przed sądami państwowymi i arbitrażowymi w postępowaniach dotyczących prawa pracy oraz prawa konkurencji i własności intelektualnej.

Specjalizuje się również w obszarach takich jak ochrona danych osobowych, prawo farmaceutyczne oraz prawo obrotu preparatami chemicznymi. Aktywna współpraca z Polskim Stowarzyszeniem Ochrony Roślin oraz Polskim Stowarzyszeniem Rolnictwa Zrównoważonego "ASAP", a także zdobycie uprawnień doradcy środków ochrony roślin, zapewniły mu szeroką wiedzę w zakresie doradztwa dotyczącego środków ochrony roślin.

Jest on również autorem jedynego dostępnego komentarza do ustawy o środkach ochrony roślin.

Adwokat Radosław Domalewski

Radosław Domalewski

adwokat, specjalizuje się w prowadzeniu postępowań cywilnych, administracyjnych i sądowo-administracyjnych. Jego obszar praktyki zawodowej obejmuje udzielanie pomocy prawnej osobom fizycznym, jak również kompleksową obsługę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, ze szczególnym uwzględnieniem bieżącej obsługi prawnej firm rodzinnych.

W swojej działalności skupia się na szeroko rozumianym prawie cywilnym i gospodarczym. W ramach doskonalenia zawodowego ukończył Centrum Prawa Amerykańskiego przy Uniwersytecie Warszawskim oraz Studium Farmakoekonomiki Marketingu i Prawa Farmaceutycznego organizowane przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Radca Prawny Małgorzata Domalewska

Małgorzata Domalewska

radca prawny, Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego. Posiada szeroką wiedzę w dziedzinach prawa własności intelektualnej oraz prawa mediów i reklamy.

Doświadczenie w tym zakresie zdobywała doradzając wiodącym producentom telewizyjnym i filmowym oraz nadawcom telewizyjnym i agencjom reklamowym.

Jej zainteresowania skupiają się przede wszystkim na prawie autorskim, a także ochronie dóbr osobistych.

Adwokat Filip Domagalski

Filip Domagalski

adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego, prowadzonej wspólnie przez University of Florida Levin College of Law i Uniwersytet Warszawski.

Doświadczenie nabywał współpracując z wieloma renomowanymi firmami prawniczymi. Z naszą kancelarią związany jest od 2013 roku. W ramach swojej działalności aktywnie reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Zajmuje się prawem rodzinnym, prawem karnym oraz szeroko rozumianym prawem cywilnym. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie nieruchomości, prawie spadkowym oraz dochodzeniu wierzytelności.

Radca Prawny Beata Merlewska Budzik

Beata Merlewska Budzik

Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Posiada bogate doświadczenie w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, układów zbiorowych pracy, optymalizacji struktur zatrudnienia oraz kadry menedżerskiej. Obszar jej praktyki zawodowej uwzględnia również prawo gospodarcze, cywilne i administracyjne.

Aleksandra Haras

Aleksandra Haras

asystent prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Doświadczenie zaczęła zdobywać udzielając porad w ramach Poradni Prawnej UKSW oraz odbywając praktyki w kancelarii prawnej i sądzie. Interesuje się szeroko pojętym prawem cywilnym.

W naszej kancelarii wspomaga bieżącą obsługę prawną klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych.

Kancelaria Adwokacka Radosław Domalewski
plac Kilińskiego 4/lok. 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki

+48 22 629 03 32

zapraszamy do kontaktu

office@legalalliance.pl

napisz do nas

formularz kontaktowy