Dział spadku

Obrót nieruchomościami

Transakcje związane z zakupem lub sprzedażą nieruchomości nigdy nie powinny być zawierane pod wpływem emocji. Bardzo często spontaniczna decyzja o zakupie działki czy budynku, w dłuższej perspektywie czasu, może okazać się dużo mniej korzystna niż zakładaliśmy na początku.

Właśnie dlatego przed podpisaniem ostatecznej umowy dotyczącej obrotu nieruchomościami warto zasięgnąć pomocy doświadczonego prawnika, który sprawdzi, czy transakcja przebiegnie zgodnie z prawem oraz czy nie narażamy się na ukryte w umowie koszty i kruczki prawne.

Obrót nieruchomościami prawnik

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Oferta naszej Kancelarii adwokackiej z Mińska Mazowieckiego jest skierowana do:

 • właścicieli nieruchomości,
 • osób, które chcą zakupić, wynająć lub wydzierżawić nieruchomość,
 • zarządców nieruchomości.

Nasi prawnicy zapewniają kompleksową obsługę związaną z obrotem nieruchomościami dla firm oraz osób prywatnych z Mińska Mazowieckiego oraz okolic. Zapewniamy profesjonalną asystę prawną przy zakupie dowolnej nieruchomości, a także współpracujemy ze sprzedawcami, biurami nieruchomości oraz deweloperami, oferując skuteczną pomoc prawną ułatwiającą obrót nieruchomościami.

Jakie umowy są sporządzanie w ramach naszej pomocy?

Nasza działalność obejmuje sporządzanie umów związanych ze sprzedażą, zakupem oraz użytkowaniem nieruchomości. Mimo że nasza działalność w ramach obrotu nieruchomościami ma miejsce przede wszystkim w Mińsku Mazowieckim, to jesteśmy otwarci również z klientów z innych regionów.

Najczęściej zajmujemy się redakcją następujących rodzajów umów:

 • deweloperskich,
 • inwestycyjnych,
 • kupna nieruchomości,
 • sprzedaży nieruchomości,
 • najmu,
 • zarządzania nieruchomościami.

Oprócz redagowania wysokiej jakości umów, prowadzimy również pomoc prawną w zakresie analizy treści umowy o obrót nieruchomościami. Usługa ta przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy mają w przyszłości podpisać umowę i chcą upewnić się, czy w jej treści nie znajdują się ukryte zapisy niekorzystne dla podpisującego.

Jaki jest zakres pomocy?

Kancelaria adwokacka Radosław Domalewski świadczy kompleksowe usługi w zakresie obrotu nieruchomościami w Mińsku Mazowieckim. Pomożemy Ci zarówno w podjęciu decyzji o zakupie nieruchomości, jak i w przypadku kwestii formalno-prawnych pod dokonaniu transakcji. Nasza oferta obejmuje:

 • ustalenie stanu prawnego dowolnej nieruchomości,
 • analizę oraz przygotowanie dokumentów i umów związanych z zakupem nieruchomości,
 • kompleksową pomoc prawną w kwestiach nabycia nieruchomości,
 • asysta przy zakupie, najmie lub dzierżawie nieruchomości,
 • reprezentowanie Klienta w postępowaniach procesowych i nieprocesowych.

Jeżeli poszukujesz doświadczonego i otwartego adwokata, dla którego obrót nieruchomościami nie ma tajemnic i który pomoże Ci przy zakupie nieruchomości, skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni we wszystkie dni robocze. .

Oprócz redagowania wysokiej jakości umów, prowadzimy również pomoc prawną w zakresie analizy treści umowy. Usługa ta przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy mają w przyszłości podpisać umowę i chcą upewnić się, czy w jej treści nie znajdują się ukryte zapisy niekorzystne dla podpisującego.

Zadzwoń do nas lub napisz, by umówić pierwsze spotkanie. Pamiętaj, że tylko wcześniejsza rezerwacja wizyty gwarantuje, że nasz adwokat będzie dostępny w Kancelarii w ustalonym czasie.

adwokat Natalia Pietrak

Natalia Pietrak

W kancelarii Legal Alliance w szczególności zajmuje się prawem cywilnym procesowym oraz prawem nieruchomości. Pomagam w sprawach związanych m.in. z zakupem czy sprzedażą nieruchomości.

jestem do Twojej dyspozycji

NP

Kancelaria Adwokacka Radosław Domalewski
plac Kilińskiego 4/lok. 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki

+48 22 629 03 32

zapraszamy do kontaktu

office@legalalliance.pl

napisz do nas

formularz kontaktowy