Pisma prawne Mińsk Mazowiecki

Przygotowanie pism

Porady prawne, które udzielamy naszym klientom w wielu przypadkach dotyczą różnorodnych pism oraz dokumentów. Jako doświadczeni prawnicy posiadamy odpowiednią wiedzę oraz kompetencje, by przygotować pisma dla Ciebie oraz Twojej firmy.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnie zredagowanego pisma, które odbierzesz i skonsultujesz w Mińsku Mazowieckim, sprawdź szczegóły naszej oferty.

Przygotowanie pism i umów

Dlaczego warto zlecić przygotowanie pisma?

Przygotowanie pisma, które jest jednocześnie zrozumiałe oraz w pełni zgodne z prawem nie jest łatwe. Niestety w wielu przypadkach może okazać się, że pismo, które samodzielnie zredagujemy jest niespójne lub posiada klauzule niedozwolone, o których nie mieliśmy pojęcia.

Polskie prawo jest bardzo zawiłe, przez co często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że to, czego wymagamy od drugiej strony umowy może niekoniecznie być uznane przez obowiązujące przepisy.

Aby uniknąć błędów, warto skorzystać z przygotowania pism oraz profesjonalnych porad w naszej Kancelarii adwokackiej. Każdego dnia w naszej siedzibie redagujemy umowy i inne dokumenty dla naszych Klientów, a także przeprowadzamy analizy umów i innych dokumentów, które dostali do podpisania.

Jakie rodzaje dokumentów możemy opracować?

Oferta naszej kancelarii adwokackiej w zakresie przygotowania pism jest skierowana do wszystkich tych, którzy potrzebują profesjonalnej treści dokumentu o charakterze formalnym.

Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak również mniejsze i większe przedsiębiorstwa działające na terenie całego kraju. Nasi adwokaci działający przede wszystkim na terenie Mińska Mazowieckiego, chętnie również przeanalizują treść gotowej umowy i zasugerują niezbędne zmiany.

Przygotowanie pism w naszej Kancelarii obejmuje:

  • pisma sądowe,
  • pozwy,
  • apelacje,
  • skargi kasacyjne,
  • skargi w postępowaniu administracyjnym,
  • opinie,
  • odwołania od decyzji administracyjnych,
  • opinie prawne,
  • umowy.

Jaki jest zakres usług w zakresie pism sądowych?

Kancelaria adwokacka Radosław Domalewski prowadzi kompleksową obsługę dla osób, które potrzebują wsparcia w postępowaniach sądowych. Nie tylko radzimy i przygotowujemy do kontaktu z sądem, ale także zajmiemy się przygotowaniem pism procesowych, pozwów, apelacji oraz skarg.

Wybierając nasze usługi, masz pewność, że pismo, które złożysz w sądzie nie będzie budzić zastrzeżeń. Zapraszamy do rezerwacji wizyty w naszej kancelarii w Mińsku Mazowieckim.

Dla kogo przeznaczone są nasze usługi?

Oferta Kancelarii Radosław Domalewski obejmuje przygotowanie pism dla osób prywatnych oraz sektorów B2B i B2C. Nasi adwokaci z chęcią pomogą w zredagowaniu nowej umowy lub dostosowaniu treści istniejącego dokumentu do obecnej sytuacji.

Chętnie zajmiemy się przygotowaniem umowy sprzedaży, najmu czy dzierżawy. W przypadku firm możemy zaproponować przygotowanie umów dla pracowników, w tym umowy o pracę, umowy zlecenia oraz umowy dzieło, a także kontraktów handlowych między firmami, umów produkcyjnych oraz umów dotyczących współpracy międzynarodowej między podmiotami gospodarczymi.

adwokat Natalia Pietrak

Natalia Pietrak

Dzięki doświadczeniu związanym z prawem cywilnym, doskonale znam i rozumiem problematykę dobrze stworzonych umów. W kancelarii tworzymy dokumenty które mają za zadanie chronić Klientów, ich interesy czy własność intelektualną.

jestem do Twojej dyspozycji

NP

Kancelaria Adwokacka Radosław Domalewski
plac Kilińskiego 4/lok. 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki

+48 22 629 03 32

zapraszamy do kontaktu

office@legalalliance.pl

napisz do nas

formularz kontaktowy