Obsługa prawna firm

Jednym z głównych trzonów naszej działalności jest obsługa prawna klientów biznesowych. Nasza kancelaria adwokacka w Mińsku Mazowieckim udziela porad i wspiera dziesiątki przedsiębiorstw działających na terenie całego kraju.

Decydując się na skorzystanie z naszej obsługi prawnej, masz gwarancję, że wszystkie Twoje sprawy zostaną rozpatrzone priorytetowo, a doświadczony zespół adwokatów i radców prawnych z Warszawy oraz Mińska Mazowieckiego zapewni Tobie niezbędne wsparcie prawne na najwyższym poziomie.

Obsługa prawna obejmuje:

  • przygotowanie pism sądowych, pozwów, apelacji, skarg kasacyjnych, skarg w postępowaniu administracyjnym, opinii, odwołań od decyzji administracyjnych,
  • przygotowanie umów,
  • udział w negocjacjach,
  • prowadzenie mediacji.

Porady prawne dla przedsiębiorców

Oferowana przez nas pomoc prawna przyda się na każdym etapie prowadzenia działalności. Pomożemy Tobie zarówno w tworzeniu dokumentów wewnętrznych (umowy spółki, akty założycielskie, regulaminy) oraz przy konstruowaniu umów z kontrahentami, współpracownikami oraz pracownikami.

skontaktuj się z nami
Obsługa prawna firm Mińsk Mazowiecki
kancelaria adwokacka

Skontaktuj się z nami, jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy dla naszych klientów. Na maile odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 24h. W przypadku stałej obsługi prawnej jesteśmy dostępni również w niestandardowym wymiarze godzin.

+48 22 629 03 32

Wsparcie prawne dla firm

Wspieramy firmy we wszystkich rodzajach postępowań sądowych chroniąc ich interes, a także uczestniczymy w negocjacjach i mediacjach. Ofertę kierujemy zarówno do małych firm jak również dużych przedsiębiorstw i korporacji.

15 specjalistów do Twojej dyspozycji

zobacz zespół

15