Ile kosztuje porada prawna?

Poradę prawną w kancelarii wycenianiam indywidualnie. Każdy przypadek jest inny i z tego powodu nie podaję szczegółowego cennika na stronie. Wycena porady zależy od ilości dokumentów i od stopnia skomplikowania sprawy. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, ile może kosztować porada prawna w Państwa sprawie zapraszam do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Ile zapłacę za sporządzenie pisma i prowadzenie sprawy?

Koszt sporządzenia np. pisma i prowadzenia sprawy jest ustalany indywidualnie z klientem. Wysokość opłaty za prowadzenie sprawy, sporządzenie pisma oraz ewentualne dojazdy na sprawę (jeśli odbywa się w innym mieście) są omawiane na pierwszych spotkaniach z klientem.

Kto ponosi koszty sądowe?

Klient jest odpowiedzialny za pokrycie kosztów sądowych - na rzecz skarbu państwa - jednak jako kancelaria możemy pomóc w tym aspekcie. Możemy złożyć w imieniu klienta wniosek o obniżenie lub całkowite umorzenie kosztów sądowych.

Czy adwokat pojawi się na rozprawie?

Tak, adwokaci naszej kancelarii zajmują się kompleksowo sprawą i pojawią się na wszystkich sprawach, które odbywają się w toku postępowania sądowego. Jeśli adwokat prowadzący Twóją sprawę nie może pojawić się danego dnia, zostanie wyznaczony jego zastępca, który wcześniej zapozna się z dokumentami.

Czy kancelaria może reprezentować mnie w urzędach?

ak, po uzyskaniu pełnomocnictwa, kancelaria może reprezentować klienta zarówno w sądach, jak i w organach administracyjnych. Po spotkaniu przekazujemy klientowi wszystkie informacje - np. w formie notatki.

Czy kancelaria może sporządzić dla mnie pismo procesowe i nie reprezentować mnie w sądzie?

Tak, zakres usług jest dopasowywany indywidualnie do potrzeb klienta. Kancelaria może się wyłącznie zająć sporządzeniem pisma, pojedyńczą poradą prawną lub kompleksowo zaopiekować się sprawą.

Jak długo trwa wizyta u prawnika?

Czas poświęcony na spotkanie z prawnikiem jest dopasowywany indywidualnie do klienta. Pierwsze spotkanie trwa przeważnie około 45 minut do godziny. Kolejne spotkania są ustalane osobiście pomiędzy prawnikiem a klientem w zależności od potrzeb.

Czy spotkanie może odbyć się online?

Tak, nasi prawnicy są dostępni dla klientów również w formie spotkań online.

Czy kancelaria świadczy usługi tylko dla klientów w Mińsku Mazowieckim?

Kancelaria Radosława Domalewskiego obsługuje klientów w szczególnośći w Mińsku. Prowadzimy także sprawy na terenie całego kraju, także w przypadku konieczności dojazdu prawnika do sądu czy urzędu.