windykacja

Windykacja

Klient zwleka z opłatą za fakturę, a Ty zastanawiasz się, jak dalej postąpić? Chcesz jak najszybciej odzyskać należności, ale wolisz uniknąć wstępowania na drogę sądową? A może były klient odmówił Ci zapłaty za wykonaną sprzedaż lub usługę, co wpływa na Twoja płynność finansową, a mimo wszystko nie wiesz co zrobić dalej?

Jeżeli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością musisz skontaktować się z doświadczoną kancelarią, która pomoże Ci uzyskać spłatę długu.

Windykacja Mińsk Mazowiecki

Kiedy warto skorzystać z usługi windykacji?

Nieopłacenie faktur przez odbiorców usługi lub towaru bardzo często prowadzi do zachwiania płynności finansowej przedsiębiorstwa. Dzieje się tak szczególnie w przypadku większych zleceń, których realizacja wymagała czasu, zasobów ludzkich oraz nie raz poniesienia sporych nakładów finansowych w imieniu innej firmy.

Niestety, dochodzenie należności jest często procesem, który się przeciąg. Jeśli firma nie wykazuje chęci zapłaty faktur, to może się okazać, że bez fachowej pomocy ze strony prawnika nie uzyskamy zaległej zapłaty.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy Kancelarii adwokackiej Radosław Domalewski z Mińska Mazowieckiego?

Oszczędność czasu

Decydując się na windykację długów w naszej kancelarii adwokackiej zlokalizowanej w Mińsku Mazowieckim, możesz być pewny tego, że wszystkie należności otrzymasz w możliwie najszybszym czasie. Nasze działania nie ograniczają się do windykacji sądowej w Mińsku Mazowieckim.

Wszystkie nasze akcje mają na celu skłonienie dłużników to natychmiastowej zapłaty długu. Dzięki nam nie musisz martwić się o wieloletnie procesy sądowe z dłużnikami, które ostatecznie i tak zakończą się uchyleniem się od zapłaty długu.

Wysoka skuteczność

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło naszym adwokatom wypracować metody, dzięki którym windykacja należności jest jeszcze bardziej skuteczna. Nasza kancelaria zapewnia kompleksowe działanie, ukierunkowane na zaspokojenie roszczeń Klientów.

Prowadzimy kompleksowe działania, które mają na celu skłonienie dłużnika do zapłaty należności. W wielu przypadkach udaje się nam wyegzekwować długi jeszcze przed windykacją sądową.

Jaki jest zakres usług naszej Kancelarii?

Zapewniamy kompleksową windykację w Mińsku Mazowieckim oraz innych miejscowościach, obejmującą:

 • przygotowanie dokumentów windykacyjnych,
 • kontakt z dłużnikiem,
 • opracowanie programu spłaty zadłużenia,
 • egzekucję zadłużenia,
 • reprezentację Klienta przed sądem,
 • zabezpieczenie wierzytelności,
 • współpraca z komornikiem w czynnościach egzekucyjnych.

Jakie długi najczęściej podlegają windykacji ?

Nasza Kancelaria adwokacka z siedzibą w Mińsku Mazowieckim od lat zapewnia skuteczną windykację należności. Dzięki temu, że działamy wielopłaszczyznowo, jesteśmy w stanie zapewnić pomoc w przypadku różnego rodzaju długów. Specjalizujemy się w ściąganiu długów w przypadku:

 • nieopłaconych faktur,
 • niedotrzymanych umów,
 • braku spłaty kar umownych,
 • zaległości w opłacaniu czynszu,
 • zaległości w spłacie pożyczek.

Jeśli potrzebujesz porady prawnej lub chcesz interesuje Cię windykacja i związane z nią zagadnienia, nasi wykwalifikowani prawnicy bardzo chętnie Ci doradzą. Każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego przez spotkaniem w Kancelarii zgromadź wszystkie informacje dotyczące długu oraz dłużnika, które mogą być ważne dla sprawy.

Filip Domagalski

W kancelarii specjalizuje się w szczególności w dochodzeniu wierzytelności. Skontaktuj się ze mną bezpośrednio - telefonicznie lub mailowo i opisz swój problem. Postaram się pomóc!

jestem do Twojej dyspozycji

FD

Kancelaria Adwokacka Radosław Domalewski
plac Kilińskiego 4/lok. 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki

+48 22 629 03 32

zapraszamy do kontaktu

office@legalalliance.pl

napisz do nas

formularz kontaktowy