pl | en

Adwokat Radosław Domalewski, wykorzystując wiedzę i kwalifikacje zdobyte podczas współpracy z największymi polskimi kancelariami, świadczy kompleksowe usługi prawne na terenie całego kraju. Doświadczenie zdobyte podczas rozwiązywania skomplikowanych problemów dla polskich i zagranicznych koncernów, pozwala na dobór najlepszych rozwiązań prawnych. Jednocześnie w przypadku realizacji dużych projektów, wymagających zaangażowania większego zespołu prawników, adwokat Radosław Domalewski świadczy usługi prawne we współpracy i przy wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych, bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z działaniem dużego zespołu prawników.

Dotychczasowa współpraca z Klientami z Mińska Mazowieckiego a także z kancelariami zarówno radcowskimi, jaki i adwokackimi, których siedzibą jest miasto Mińsk Mazowiecki, pozwoliła na doskonałe zrozumienie rynku mińskiego. Oczywistym następstwem zdobytego doświadczenia podczas obsługi prawnej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w powiecie mińskim, a także udzielanie porad prawnych osobom fizycznym pochodzących z tego rejonu, była decyzja o założeniu Kancelarii w Mińsku Mazowieckim.

Świadczenie usług prawnych w Mińsku Mazowieckim przez Kancelarię Adwokacką Radosław Domalewski pozwoli Klientom z tego regionu na kompleksową obsługę prawną zarezerwowaną do tej pory dla dużych ośrodków miejskich przy jednoczesnym zachowaniu miejscowych stawek za usługi prawne.

Adwokat Radosław Domalewski stale podnosząc swoje kwalifikacje jest w stanie nadążyć za rozwojem i oczekiwaniami Klientów.

Copyright © 2013 kancelariaminsk.pl Kancelaria Adwokacka Radosław Domalewski